
Конденсатор пусковий, для електродвигуна, вентилятора, насоса
Пусковий конденсатор використовується, щоб допомогти однофаз двигуну запуститися. Пусковий конденсатор створюється у відносно невеликих корпусах з діелектриком, що не проводить електричний струм. Він використовується протягом обмежених проміжків часу в кожному сеансі роботи двигуна.
КОНДЕНСАТОР електричний (від лат. Сondensator, - той, хто ущільнює, згущує), пристрій, призначений для отримання потрібних величин електричної ємності і здатне накопичувати (перерозподіляти) електричні заряди.
Різноманіття варіантів виконання конденсаторів дозволяє значно розширити їх сферу застосування. Конденсатори можуть мати різне розташовані гнучкі висновки - це варіант виконання 1А або клеми - варіант виконання 1Б. Використовуються в якості пускових і помехоподавляющих конденсаторів в пральних машинах, миючих машинах, електропобутової техніки, насосах, а також як фазосдвигающие в асинхронних електродвігателях.Конденсатори виготовляються в циліндричному пластиковому або металевому корпусі, розраховані на номінальну напругу 110, 250, 450 і 600 В, номінальну ємність від 3 до 120 мкФ. Мають мінімальну напрацювання 16 000 годин, збільшений діапазон температур від -45 до 105 градусів Цельсія.Конденсатори даної серії є зручними в монтажі і мають оптимальне співвідношення ціни і якості.
Електричний конденсатор складається з двох (іноді більше) рухомих або нерухомих проводять електродів (обкладок), розділених діелектриком. Обкладки повинні мати таку геометричну форму і бути так розташовані один щодо одного, щоб створене ними електричне поле було зосереджено в просторі між ними. Як правило, відстань між обкладинками, рівне товщині діелектрика, мало в порівнянні з лінійними розмірами обкладок. Тому електричне поле, що виникає при підключенні обкладок до джерела з напругою U, практично повністю зосереджено між обкладками. При цьому часткові власні ємності електричних обкладок нехтує малі.
Конденсатором називають систему, що складається, як правило, з двох різнойменно заряджених провідників, при цьому заряд, який треба перенести з одного провідника на інший, щоб зарядити один з них негативно, а інший позитивно, називається зарядом конденсатора.
За ємності розрізняють конденсатори постійної ємності і конденсатори змінної ємності. Конденсатори змінної ємності і напівзмінні виготовляються з механічно і електрично керованою ємністю. Зміна ємності в електричному конденсаторі з механічним управлінням досягається найчастіше зміною площі його обкладок або (рідше) зміною зазору між обкладинками. Найпростіший повітряний конденсатор змінної ємності складається з двох ізольованих систем металевих пластин, які входять один в одного при обертанні рукоятки: одна група (ротор) може переміщатися так, що її пластини заходять в зазори між пластинами іншої групи (статора). Всуваючи і висуваючи одну систему пластин в іншу можна змінити ємність конденсатора. Електричні конденсатори змінної ємності з твердим діелектриком (керамічні, слюдяні, скляні, плівкові) в основному використовуються як напівзмінні (підрядкові) з відносно невеликою зміною ємності. В даний час широко використовуються керовані конденсатори змінної ємності - варикапи і Варіконди.
Ємність електричного конденсатора залежить від діелектричний проникності діелектрика, що заповнює конденсатор, і від форми і розмірів його обкладок. За формою обкладок розрізняють плоскі, циліндричні, сферичні конденсатори.
Конденсатори характеризуються пробивною напругою - різницею потенціалів між обкладинками конденсатора, при якому відбувається пробій - виникає електричний розряд через шар діелектрика в конденсаторі. Пробивна напруга залежить від форми обкладок, властивостей діелектрика і його товщини.
Підкатегорії:
Конденсатори пускові
Фільтр товарів
-70 %
Конденсатор пусковий подвійний СВВ65 45 мкф х 400в
-57 %
-43 %
Конденсатор пусковий ST-SPP5 43-56 мкф х 330В
-50 %
-17 %
-53 %