+38 (098) 654-11-77      (+ viber)

доставка по Україні
і самовивіз

sky.vn.ua@i.ua

через viberчерез telephon

SkyVnUa в FaceBookSkyVnUa в InstagramSkyVnUa на YouTube
Ефірні тюнери DVB-Т2

Ефірні тюнери DVB-Т2

Ресивер - це чудовий пристрій, який забезпечує прийом сигналу цифрового телебачення, тим самим надаючи можливість розважитися ввечері за приємним відпочинком. Надане пристрій є незамінним атрибутом цифрового телебачення, декорують і перетворює сигнал в його наступний висновок через спеціальні роз'єми.

Завдяки своїм позитивним експлуатаційним якостям і різних можливостей ресівер володіє широким розповсюдженням і великим попитом серед любителів якісної картинки на екрані. Саме тому пропонуємо купити ресивер для свого будинку, щоб забезпечити себе великою перевагою і повноцінним комфортом при перегляді телевізора.

Головні особливості такого виробу як ресивер

Надана побутова техніка забезпечить Вас якісним сигналом без перешкод на екрані. Від цього буде значно приємніше дивитися улюблені фільми або телепередачі. Даний тюнер надасть Вам також широкий вибір безкоштовних каналів, при цьому відео буде з високим розширенням і цифровим звуком без різних шумів.

Також ТВ тюнер володіє простим і зручним інтерфейсом, який допоможе забезпечити швидкий доступ до списків улюблених каналів. При цьому ТВ ресивер необхідно підбирати, грунтуючись на власних потребах, а також виходячи з системи, яка використовується вдома для прийому каналів.

Ефірні тюнери DVB-Т2

Фільтр товарів

Бренд/Виробник

Ціна

Розпродаж!

-20 %

LORTON T2-12 Т2 цифровий ресивер (без дисплея)

LORTON T2-12 Т2 цифровий ресивер (без дисплея)

код: s-

Немає в наявності

0 відгуків

400 грн.

320.00 грн.

Поставити питання